خواندنی ها

آشنایی با قهوه ایلی

دوستان و همراهان عزیز بنللی لانژ همانطور که میدانید کافه رستوران بنللی لانژ همواره در انتخاب مواد اولیه حساسیت خاصی به خرج داده است.

یکی از مواد اولیه که در منوی کافه بنللی لانژ مورد استفاده قرار گرفته قهوه ایلی میباشد.

ایلی نامی شماخته شده برای دوستداران قهوه عربیکا میباشد.

جالب است که بدانید قهوه ایلی 100 درصد عربیکا بوده و یکی از برترین برندهای قهوه در دنیا میباشد.

آشنایی با ایلی:

قهوه ایلی در ۱۹۳۳ در تریسته  ایتالیا توسط فرانسیسکو ایلی تاسیس شد. امروزه این شرکت توسط نسل سوم این خانواده اداره می‌شود.

آندریا ایلی  رئیس و ماسیمیلیانو پوگلیانی مدیر عامل است. آنا رزی ایلی، همسر ارنتسو (پسر موسس که در ۲۰۰۸ درگذشت) نیز رئیس افتخاری شرکت است.

آنا ایلی جی آر کار پدرش را ادامه می‌دهد و روابط بین قهوه کاران را مدیریت می‌کند.

ایلی شرکت مشهوری است که در پنج قاره برای قهوه با کیفیت و طعم بی تردید ملایم آن تحسین شده است، قهوه آنها ترکیبی از ۹ نوع قهوه عربیکای خالص است که هر روزه میلیون‌ها نفر در خانه، ادارات، هتل‌ها، رستوران‌ها و کافه‌ها از آن لذت می‌برند.

مدل کسب و کار ایلی بر پایه این شعار است: بهترین قهوه در دنیا را تولید کن و آن را به دنیا بفروش. کیفیت قهوه و نوع بسته‌بندی قوطی‌های استیل ایلی سبب شد فروش محصولات این شرکت به‌سرعت از محدوده شهر تی‌یرسه خارج شود و به سراسر ایتالیا گسترش یابد. بیشترین درآمد این شرکت از فروش قهوه در ایتالیا است. بیست سال است که فروش بین‌المللی این شرکت آغاز شده و هم‌اکنون در ۱۴۰ کشور مشتری دارد.

دانه‌های قهوه عربیکای شرکت ایلی از مزارع و کشتزارهای برزیل، آمریکای مرکزی، هند، کنیا و اتیوپی آمده‌اند. ایلی از دانه‌های روبوستا در محصولاتش استفاده نمی‌کند. این شرکت محصول مورد نیاز خود را به‌طور مستقیم از کشاورزان می‌خرد و آن‌ها را برای چگونگی کاشت، داشت، برداشت و فرآوری دانه قهوه آموزش می‌دهد. علاوه بر این ایلی دانه قهوه را غالبا با قیمت بالاتری نسبت به عرف بازار از کشاورزان می‌خرد تا بتواند آن‌ها را به ادامه چنین تعاملی ترغیب کند. کیفیت بو و مزه دانه‌های قهوه در ایلی توسط کارشناسان این شرکت آزمایش می‌شود.

شما عزیزان میتوانید در کافه رستوران بنللی لانژ از طعم بینظیر قهوه ایلی لذت ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *